oskary 09

Obejrzawszy przeanalizowawszy i ogólnie za dużo myśląc na dany temat Oskary

Film animowany długometrażowy:

Wall-e ofkursk, wiedziano, że Panda nie pokona samotnego robota, bo Wall-e to zbyt inna animacja, by nie dostała oskara, ale należało się więc nie ma problem z mojej strony.

Scenariusz :

Adaptowany – oczywiście, że Slumdog, bo zdobywał wszystko co się dało w tym roku, zobaczę film to rzucę recenzją, póki co nie mam zdania.

Oryginalny- Milk – szkoda, że nie In Bruges, ale to malukti dziwny film, więc musiał przegrać, z Van Santem i Seanem Pennem. Do objerzenia oczywiście, ale nie tylko dla Seana, ale i Josh’a Brolina, który jest coraz lepszy w swych rolach.

Reżyseria – Slumdog, nie drgnęła mi powieka nawet na to. Danny Boyle jest zajebistym reżyserem, Trainspotting to qrde klasyk brytyjskiego kina, tak czy siak mu się należy, ale czy za ten film no zobaczym.

Aktorka drugoplanowa – Penelope Cruz. Tu mam problem, za co niby dostała? Nie mówię, że jest zła czy cuś, ale VickiCristinaBarcelona to malutki romantyczny filmik Allena, powinna prawdopodobnie dostać Marisa Tomei za Wrestlera, no ale łatev. PS. Wrestler zajebisty jest.

Aktor drugoplanowy – Ledger- Wiadomo, zmarl, genialna rola, zajebisty(ale nie mega genialny) film. Gdyby nie mógł dostać Ledger ? Brolin za Milka lub dla całkowitej zwały Robert Downey Jr. za granie czarnego, lol jak nic.

Aktorka pierwszoplanowa – WInslet. Całkowicie 100% racji, należało jej się od kilku filmów w KOŃCU jej to dali. Bardzo dobra aktorka, zapewne zasłuzony oskar.

Aktor -Sean Penn yh. Uwielbiam go, ale mam słabość do Wrestlera, bo Rourke niszczy się w przepiękny sposób. Miło, że Sean o nim wspomniał. Patrząc na urywki, prawdopodobnie świetna rola Peanna, innych nie ma.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: