Grzebiąc w last.fm

Jestem wielkim miłośnikiem last.fm, ilość muzyki odkrytej przez ten mały programik jest nie zliczona. Niestety mam tą wadę, że często słucham czegoś, nakręcam się i potem zapominam o istnieniu. Dzięki biblioteczce last.fm se przeglądam co słuchałem kiedyś tam.

Dlatego przejrzyjmy co słucham:

Arctic Monkeys brytyjski zespół, zaliczany do muzyki z gatunku indie rock. Powstał w 2002 roku na przedmieściach Sheffield – High Green, UK.. Recenzja ostatniego albumu wisi od kilku dni na blogu, strasznie fajny britpop, nowa płytka bardzo cacy. 882 odtworzenia, szał ciał, najwięcej puszczałem sobie pierwszy album, choć trzeci teraz nabił statystyki

METALLICA. Se jaja robicie, że będę niby tłumaczył co to jest? Wiadomo rządzą, nowa płyta wymiata mi włosy z głowy, wiele osób zrzędzi, ale ja tam uwielbiam. 845 odtworzenia.Patrząc na albumy najbardziej puszczany był Death Magnetic, potem Garaż INC. Demo Magnetic, koncertówki etc.

Clutch.  Stoner z południa, ale nazwa nie wystarcza na ten progresywny mega bujający rock. Wychodzili z hardcore, dotarli póki co do bluesa. Masakrycznie dobry wokal, w Polsce mało znani. Niestety. 618 odtworzeń, głównie Blast Tyrant, który jest epicko fajny, chyba najbardziej bujający album ever. Trzeba se to puścić, by uwierzyć.

Black Label Society. Ah świr numer jeden amerykańskiego rocka. Stoner konkretny, bardzo się powtarza, ale stare kawałki rządzą. 367 puszczeń, głównie Blessed Hellride, ta płyta wymiata, choć poprzednie również są ciekawe.

 

Tyle póki co. Wracam do D2. Odliczam do kina….

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: