szkic

ok. W miarę możliwości szkic będzie zrobiony w banalny sposób, wpierw napiszę jak wyobrażam sobie dany rozkład paneli na stronce, a następnie każde po kolei rozkminiam proste nie ?  Jako, żę nie będzie prawdopodobnie zbyt wiele dialogów w tej historii, CAPS to monolog Tomasza, który umieścimy pewnie u góry panelu, chyba, że będę chciał coś zaakcentować, to dam wyraźny znak na to
Bujamy
I strona . Pierwsze dwie kartki, będą wyglądały tak samo. Panoramiczne panele, 3 na stronę, chyba, że będziesz miał lepszy pomysł ofkursk, to modyfikuj do woli.
1.Widzimy nasz blok, nic szokującego, nic więcej tylko, balkony, kamera jest, że się wyrażę zawieszona tak na okolicach 4 piętra.
NIKT JUŻ NIE WSCHŁUCHUJE TAK JAK DAWNIEJ.
2.Ten sam blok, ale robimy lekkie przybliżenie tak, że z niedalekiej odległości widzimy, przez okno mężczyznę uderzającego kobietę w twarz. Na odlew. Możesz jeśli chcę Ci się babrać dać mu jakiś znak szczególny, bo mam mały plan, o czym później.
NIKT SIĘ JUŻ NIE WPATRUJE TAK JAK KIEDYŚ.
3. Tym razem zjeżdżamy w dół, gdzieś na moje piętro i patrzymy na blok obok, a dokładniej na trzepak, naprzeciwko niego oparty jest nasz bohater. Nie widzimy, go póki co zbyt wyraźnie, jest jedynie figurkę
LUDZKOŚĆ SAMOWOLNIE SIĘ OTĘPIŁA
II strona.
1.Pierwszy spojrzenie z bliska na Tomasza, możesz pokazać, kogoś przechodzącego obok niego, całkowicie niezwracającego na niego uwagi. Tomasz jest na samym środku panelu. Głowa pochylona. Widzimy go powiedzmy tak do klatki piersiowej.
NAZYWAM SIĘ TOMASZ
2. Podobny panel.  Kamera odjeżdża delikatnie, a Tomasz jest w ruchu, idzie w lewo w stronę (jeszcze niewidocznego) boiska.  Płaszcz rozwiany, głowa nadal pochylona.
TO NIE JEST MOJA HISTORIA.
3.Niezależnie od faktu, że Tomasza nie ma w tym miejscu, zostajemy przy trzepaku. Jest pusto, a zaraz obok miejsca w którym stał, zrobimy se tytuł. Fajnie by było jakby w kształcie graffiti, bo by współgrało z klimatem historii.
„MIASTA KRZYK”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: